Tätä pandemian runtelemaa vuotta on kulunut jo puolet mutta toisaalta
puoli vuotta on vielä jäljellä ja me voimme tehdä sillä jäljellä olevalla vaikka mitä!
Heinäkuun teemoja:4.7. Käy puistossa päivä
6.7.RUNON ja SUVEN päivä
7.7. Suklaapäivä11.7. Piristä yksinäisiä -päivä13.7. Vadelmakakkupäivä22.7. Riippumattopäivä23.7. Vaniljajäätelöpäivä25.7. Jaakon päivä29.7. Sateen päivä30.7. Juustokakkupäivä
5 kommenttia:
Hei:) Käväisin vain sanomassa, että pidän tästä blogipohjasta huomattavasti enemmän kuin ilmeisesti kokeiluvaiheessa olleesta pohjasta, joka oli yhtä seikkailua eikä saanut minua vakuuttuneeksi muutoksen tarpeellisuudesta. Ja jos toivoa saisin, tykkää-boxi olisi mukava saada takaisin, sillä jätän käyntijäljen ja ilmaisen mielipiteeni. Ihanaa, kun jaksat potkia takamuksiin ja kertoa missä vaiheessa kalenteria kuljetaan ja mitä kaikkea maailmassa juhlitaankaan. Nautinnollisia kesäpäiviä sinulle ja koko heimollesi...:)
Kiitos!!! 💗
Juu mää palaan aina tähän vanhaan pohjaan vaikka toisinaan testaan muitakin pohjia.
Niissä on omat hyvät ja huonot puolensa. Kai mää oon konservatiivi... 😁
Tykkäyslaatikko on tosiaan tipahtanut... mutta en saa sitä puhelimella nyt paikoilleen... Laitan huomenna esiin kun olen taas kotikoneella.
Kiitos sinulle kivasta kommentista! 💗💗💗
Samoin sinulle kesänjatkoa positiivisissa merkeissä. 💗
PS: en pääse kommentoimaan blogiasi!!!
Käväisin vääntämässä anonyyminä kommenttitestin blogissani ja onneksi onnistuin, eli itse blogissa ei ole kommentointiongelmaa, joskin itse blogissa taitaa olla ongelmana bloggaajan ylipitkiksi venyvät tauot...:)
Huomenta! Ei onnistu kommentointi edelleenkään
ainakaan puhelimella! 😧
Lähetä kommentti